skip to Main Content
Officiel fanklub for Aalborg Håndbold

Medlemsarrangement: Gør et kup hos Erling Christensen

Vi er glade for i samarbejde med Erling Christensen Møbler at kunne invitere alle vores medlemmer til et helt nyt medlemsarrangement, hvor du kan gøre et sandt møbelkup eller spare gode penge på årets julegaver.

Således inviteres alle medlemmer af Aalborg Håndbold Support til et ekslusivt arrangement hos Erling Christensen Møbler i Sindal onsdag d. 31. oktober kl. 18.00 til ca. 21.00. Arrangementet er gratis og programmet for aftenen er:

  • 25% på alle ikke-nedsatte varer eller varer med EC-priser
  • Sandwich med øl/vin/vand
  • Kaffe/Kage
  • Mulighed for rundvisning samt fortælling om Erling Christensens historie
  • Smagsprøver rundt i butikken
  • Mød Andreas Holst og Knud Ronau Larsen

Der bliver således rig mulighed for både at få en hyggelig aften samt gøre nogle vaskeægte kup til eget hjem eller som julegaver; og så husk: arrangementet ligger på lønningsdag ;-)

Hvis du ønsker at deltage i arrangementet, så skal du tilmelde dig på info@aahs.dk senest d. 24. oktober kl. 18.00. Læs meget mere om Erling Christensen Møbler her. Vi håber at se så mange af vores medlemmer som muligt til en hyggelig aften.

Tusind tak til Erling Christensen Møbler for at tilbyde dette arrangement!

Back To Top